Bazény

Bazény jsou jedním z nejdůležitějších prvků, které by neměly chybět u žádného rodinného domu. Nabízíme Vám bazény různých druhů, tvarů i velikostí.

Naším dlouhodobým cílem je vyrábět bazény nejvyšší kvality. Z toho důvodu při výrobě používáme bazénové plastové desky 1 třídy s UV filtrem. Bazény jsou navrhnuté a zkonstruované tak, aby vydržely dlouhé roky. Naše bazény vyrábíme z ekologických zdravotně nezávadných plastových materiálů - nemusíte se proto obávat žádných zdravotních komplikací ani pro Vaše děti.

Vlastnit bazén na zahradě přináší mnoho výhod. Jeho obstarání přináší plno radosti a zkvalitnění volných chvil celé rodiny. Zároveň je velmi dobrou investicí, která zvyšuje cenu nemovitosti.

Nabízíme Vám:

Bazény Bazény Bazény Bazény Bazény BazényJak postupovat při výběru bazénu

Bazén je věc, která se pořizuje na mnoho let. Je proto velmi vhodné promyslet si, kam ho umístíte. Vybrat dokonalé místo pro usazení bazénu může byť složitější než se zdá. Nejdůležitější je najít místo, kde svítí slunce převážnou část dne. Rovněž je potřebné brát ohled na výběr velikosti bazénu, proto doporučujeme při výběru zvážit, pro kolik lidí bude bazén určený. Poslední faktor je výběr tvaru bazénu, který by měl co nejvíce vyhovovat vašemu vkusu.

Proč bazén od nás:

  • Desky mají UV filtr, takže nehrozí poškození sluncem.
  • Naše sváry jsou 100 % pevné a těsné - díky tomu se nemusíte obávat úniku vody.
  • Velmi přijatelná cena.
  • Nenáročná instalace bazénu.

Osazení zemního bazénu

Výkop by měl být přibližně o půl metru větší než je rozměr bazénu (rozměry bazénu poskytneme v dokumentaci). Následně je potřeba vyhloubit jámu, do které bazén usadíte. Ta by měla být minimálně o 50 cm hlubší než je hloubka bazénu. Potom se vsype kamenitý podklad (zrnitost 30 - 70 mm) ve vrstvě minimálně 10 cm. Na kamenitý podklad se zhotoví betonová základová deska (beton B25 je postačující), která obsahuje kari síť (ideálně průměr 6mm a oka 100x100). Potom se na tvrdou základovou desku rozloží polystyrénové desky (extrudovaný polystyrén o síle minimálně 30 mm), který slouží jako tepelná izolace. Předposledním krokem je vložení bazénu na polystyrénové desky. Pro tento krok jsou na bazénu připravené jeřábové závěsy. Poslední krok je betonáž, při které se současně napouští bazén. Je potřeba napustit 30 cm vody, než se zabetonuje 20 cm bočních stěn. Takto se pokračuje až do horní části bazénu.